Шина – це найбільш незахищена частина автомобіля від випадків пошкодження. Практично кожний водій мав випадок пошкодження шини. Зазвичай нічого страшного в цьому немає. Для того, щоб відремонтувати колесо використовуються матеріали і технології для ремонту шин. Ми використовуємо матеріали для ремонту шин фірми “Ferdus” та “TIP TOP”, які зарекомендували себе дуже доброю якістю.

Ми ремонтуємо всі камери від будівельної тачки до камер великих тракторів і с\г техніки.


Як ширина шин впливає на комфорт і керованість автомобілем ?

Починаючи в черговий раз використовувати після зимових шин літні, власники автомобілів хочуть, щоб ця гума мала більш привабливий зовнішній вигляд. Тому більшість водіїв прагнуть в теплу пору вибрати для себе низькопрофільні і порівняно широкі шини. Для зими ж вони залишать більш вузькі моделі.

Підбір автогуми – важлива справа. Від того, наскільки правильно він буде здійснений, будуть залежати не тільки вид машини, але і багато його важливі характеристики, включаючи керованість.

Люди, які проживають у Фінляндії, у яких є машини, найчастіше користуються двома комплектами гуми. Один з них – з порівняно більшою шириною використовується влітку.

Щоб підібрані шини гарантовано поєднувалися з конкретним авто, варто уважно вивчити інструкцію виробника машини. У документах до транспортного засобу повинні бути вказані потрібні розміри шин, а також альтернативні варіанти, які будуть допустимі до використання.

Ширина шин багато в чому визначає найрізноманітніші параметри роботи авто. Це – рівень керованості, ступінь зчеплення з покриттям дороги, кількість палива, яке знадобиться для руху, тиша всередині салону, а також – сама якість процесу водіння.

Як тільки вузьку гуму міняють на моделі з більшою шириною, найчастіше відбувається збільшення опору коченню. Це означає, що при їзді палива буде використовуватися трохи більше. Крім того, вибір більш широких шин робить авто красивіше – на них вона виглядає набагато презентабельно, ніж на вузьких.

Тому, хто бажає використовувати диски з великим діаметром, фахівці рекомендують підбирати до них шини з меншим профілем. Це допоможе надати гумі достатньо простору всередині колісних арок.

Такий важливий показник, як профіль шини, розраховується за формулою: відсоток висоти від ширини. На ринку зараз можна зустріти набагато більше комплектів, що володіють високим профілем і малою шириною, ніж інших. Тому саме такі моделі продаються порівняно дешевше. Попит на моделі з такими пропорціями, як правило, найвищий.

Комфортність їзди багато в чому визначається кількістю повітря в шинах. Тому для зручності пересування не радиться брати вироби з великими дисками. Для створення комфорту пасажирів і водія ідеальними будуть високопрофільні шини.

У питанні безпеки вибір шин цілком залежить від пори року і погоди. Так, широкі моделі краще будуть управлятися на сухому асфальті. Взимку ж або під час міжсезоння, з мокрими дорогами і брудом, краще всього ставити шини вузькі. Вони дадуть більшу надійність за рахунок більш сильного тиску на проблемну поверхню.

Ремонт Порізів та Проколів Встановлення Запаски Швидко Якісно Приїдем до 20 Хв.

Ремонт Шин Запуск Двигуна Доставка Пального. Приїдем до 20 Хвилин

Заміна Шин Ремонт Проколів Та Прорізів Гарантія на роботи. Приїдемо до 20 Хвилин

Безкоштовний Виїзд При Одночасній Сезонній Заміні Шин 5 і Більше Автомобілів !

Сезонна Заміна Шин у Вас Дома. Гарантія На Роботи. Приїдемо до 20 Хвилин !

Ремонт Шин з Виїздом до Вас м. Львів та Львівська обл. Швидко. Якісно. Не Дорого

Ремонт Пошкоджених Коліс м. Львів та Львівська обл. Швидко. Якісно. Не Дорого !

Ремонт Коліс з Виїздом м. Львів та Львівська обл. Швидко. Якісно. Не Дорого !

Ремонт Дисків з Виїздом м. Львів та Львівська обл. Швидко. Якісно. Не Дорого !

Сезонна Заміна Шин. Гарантія На Роботи. Приїдемо до 20 Хвилин !