Важливість балансування не оспорюється ніким. Неправильне балансування (або не балансування) приводить до дуже поганих наслідків:

  • Биття колеса на певній швидкості.
  • Погана керованість автомобіля на дорозі.
  • Швидкий вихід з ладу підшипників ступець, підвіски автомобіля.

Для того щоб не було таких наслідків ми використовуємо тільки нове балансувальне обладнання. Більшість виробників балансувального обладнання рекомендують термін використання 5 років. Ми працюємо на обладнанні 2 роки з подальшою заміною його на нове. Ви можете бути впевненні в правильному і грамотному балансуванні Ваших коліс.

Для чого потрібне балансування коліс ?

Практично завжди центр мас колеса не збігається з геометричним центром. Таке колесо при русі викликає підвищену вібрацію транспортного засобу, що приводить як до зниження комфорту, так і до зносу рульового управління і елементів підвіски колеса, збільшує знос шини. Причому ударне навантаження на підвіску виявляється досить відчутною – дисбаланс всього в 20 грамів на 14 дюймовому колесі при швидкості руху автомобіля 100 км/год, по навантаженнях еквівалентний ударам кувалди вагою 3кг, що вдаряє по колесу з частотою 800 разів на хвилину!

Чи потрібно балансувати задні колеса ?

Задні колеса необхідно балансувати, так само як і передні. У порівнянні з передніми, дисбаланс задніх коліс менш відчутний, але це не означає що його немає. Крім перерахованих вище проблем з підвіскою, дисбаланс коліс призводить до нерівномірного зносу самої гуми.

Як часто потрібно проводити балансування коліс ?

Балансування повинно проводитися регулярно, так як виникнення дисбалансу колеса відбувається внаслідок зносу гуми, деформації диска (при попаданні в яму) та ін.

Від правильності балансування шин і дисків, залежить ефективність роботи підвіски машини, її довговічність і безпека.

Як часто потрібно робити балансування, якщо явних ознак для цього немає?
В такому випадку балансування необхідне:

✔ після монтажу шини на диск;
✔ в ході сезонної зміни шин;
✔ через 500 км після установки нової шини;
✔ при серйозному потраплянні авто в яму, проїзді лежачого поліцейського на високій швидкості тощо;
✔ після деформації диска, його прокатки або ремонту шини;
✔ коли Ви купуєте нові колеса (тільки гуму або диски);
✔ кожні 10-15 тисяч км., але якщо ви любитель агресивної манери їзди потрібно проводити балансування коліс в 2 рази частіше.
Як відбувається балансування коліс ?

Після шиномонтажу чисте колесо встановлюють на балансування верстат і центруют за допомогою конуса. На стенді задаються параметри колеса, після чого комп’ютер видає шиномонтажнику інформацію про те, де і яку масу вантажу потрібно добавити. При балансуванні можуть застосовуватися набивні груза для штампованих дисків і самоклейкі груза для легкосплавних дисків.

Як розпізнати хороше балансування ?

На новому колесі з новим диском маса грузиків не повинна перевищувати 60 грам. Якщо маса грузиків більша, то потрібно переконатися в правильній збірці колеса або знайти причину неможливості виконання правильного балансування (зношена шина, погнутий диск). Якщо колесо відбалансовано та знято зі стенду, попросіть, заради цікавості, його знову там закріпити і перевірити дисбаланс. Можливий розкид показників при перевстановленні коліс із сталевими дисками плюс-мінус 5 грамів на обидві сторони, а з легкосплавними дисками – 3-5 грамів на обидві сторони. Чим більше і важче колесо, тим відчутнішими вплив похибок закріплених коліс на верстаті на якість балансування. Зрозуміло, зробити ідеально відбалансуване колесо неможливо, а оскільки мова йде про набір диск-шина, то якість колеса в зборі безпосередньо залежить від якості кожної з цих складових. Тому, існують якісь діапазони – допуски, в межах яких існуючий дисбаланс вважається допустимим. 10 грам є максимально допустимим значенням дисбалансу. Дана величина обумовлена допусками при центруванні обода.

Ремонт Порізів та Проколів Встановлення Запаски Швидко Якісно Приїдем до 20 Хв.

Ремонт Шин Запуск Двигуна Доставка Пального. Приїдем до 20 Хвилин

Заміна Шин Ремонт Проколів Та Прорізів Гарантія на роботи. Приїдемо до 20 Хвилин

Безкоштовний Виїзд При Одночасній Сезонній Заміні Шин 5 і Більше Автомобілів !

Сезонна Заміна Шин у Вас Дома. Гарантія На Роботи. Приїдемо до 20 Хвилин !

Ремонт Шин з Виїздом до Вас м. Львів та Львівська обл. Швидко. Якісно. Не Дорого

Ремонт Пошкоджених Коліс м. Львів та Львівська обл. Швидко. Якісно. Не Дорого !

Ремонт Коліс з Виїздом м. Львів та Львівська обл. Швидко. Якісно. Не Дорого !

Ремонт Дисків з Виїздом м. Львів та Львівська обл. Швидко. Якісно. Не Дорого !

Сезонна Заміна Шин. Гарантія На Роботи. Приїдемо до 20 Хвилин !